Leveza


Товаров на странице: 10  20  50  100  Все товары 

Історія бренду Leveza 

Кожен успіх має свій початок. Шлях польського бренду домашнього одягу Leveza розпочався у 1997 році. З перших днів роботи команда фокусувалася на якості та практичності, що і стало запорукою успіху довжиною у чверть століття.

Упродовж 25 років компанія щодня працювала задля вдосконалення та розвитку. Сьогодні це вже не маленький аматорський цех, а відомий у всьому світы бренд та окрема виробнича лінія Leveza.

Асортимент виробника Leveza 

Leveza - це домашній одяг для жінок, які цінують якість та комфорт. Серед різноманіття моделей кожна вирізняється лаконічним дизайном й актуальними поєднаннями на будь-який смак. Піжами, нічні сорочки й халати різної довжини та в різних кольорових та стильових комбінаціях - візитівка компанії. Бренд також пропонує широку розмірну сітку, серед якої кожна зможе знайти свою ідеальну модель та розмір.

Матеріали бренду Leveza 

Основа будь-якого бренду - це якість матеріалу. Для створення домашнього одягу Leveza використовує польський трикотаж з натуральної бавовни та обирає практичну фурнітуру від надійних постачальників.

Команда дизайнерів слідкує за змінами тенденцій й моди домашнього одягу. А також приділяє особливу увагу розробці кожної моделі - поєднанню кольорів та принтів, форм й довжини.

Бренд щосезону пропонує нові колекції, які відрізняються актуальністю та креативністю, які майстерно поєднуються з якістю та зручністю.

Де знайти одяг від бренду LEVEZA в Україні?

Домашній одяг польського бренду Leveza в Україні представлений в інтернет-магазині RELISH.com.ua. Ми пропонуємо широкий вибір моделей на різний смак та відповідно до індивідуальних побажань. Відчувайте себе неперевершено завжди з новими моделями від Leveza.